Five Nights at Freddy's 4

1.0

Korkunç sagadaki son bölüm

4.4

9

1.4M

Bu uygulamayı oyla

Five Nights at Freddy's 4, 2014 yılında oyun ilk çıktığından beri Windows ve Android üzerinde insanları korkutan inanılmaz derecede popüler olan korkunç saganın dördüncü ve son bölümüdür. O zamandan beri, bir yıldan daha az süredir, Five Nights at Freddy's korkunun sembolü haline geldi.

Bu sefer güvenlik kameralarıyla ya da ona benzer bir şeyle bir pizzacıda devriye gezmek zorunda değilsiniz. Onun yerine, gece yarısı her karanlık köşede ve gölgede onu avlayan korkunç yaratıklardan kendisini savunmak zorunda kalan genç bir adamı kontrol edersiniz.

Five Nights at Freddy's 4'un oyun kurgusu önceki bölümlere çok benzer. Yataktan odadaki kapıların herhangi birine doğru hareket edebilir, bir tuşa basılı tutarak onları açabilirsiniz. Ayrıca, kısa süreliğine herhangi bir alanı aydınlatmak için ışıldak kullanabilirsiniz.

Oynarken yapılacak önemli şey hoparlörlerinizin sesini ayarlamaktır. Neden mi? Çünkü saldırılarını tahmin etmek için düşmanlarınızın nefes alıp verişlerini duymanız gerekir. Ayrıca, sizi yakalarlarsa, ses yüksek olursa daha çok korkarsınız.

Five Nights at Freddy's 4 bir kaç seferden daha fazla sizi korkutabilecek, akılda kalıcı bir korku oyunudur. Grafikler üçüncü oyuna kıyasla geliştirilmiştir ve çok daha iyi bir deneyim sunar.
Notlar

Oyun kurulum gerektirmez, tek yapmanız gereken çalıştırılabiliri açmak.

Kısıtlamalar

Demo versiyonu sadece ilk üç geceyi oynamanıza izin verir.

Uptodown X